Size en uygun Uzaktan Eğitim Programını öğrenmek için hemen Formu Doldurun. SİZİ ARAYALIM
×
Tekuzem Ücretsiz Dene

İcra Müdür-Müdür Yardımcılığı Sınavını Kazandıran Tüyolar!

İcra Müdür-Müdür Yardımcılığı Sınavını Kazandıran Tüyolar!

Değerli Adaylar;

Adalet Bakanlığı İcra Müdürlüğü, Müdür Yardımcılığı sınavına hazırlanırken birçok konuya aynı anda çalışma, neye ne kadar zaman ayıracağınızı anlayamama ve sınav dışı sorumluluklarınızla birlikte sınava odaklanamama gibi sorunlarla sizler de karşılaşıyor musunuz?

Haydi gelin bu sınavda başarılı olmanın püf noktalarını sizlerle paylaşalım.

Öncelikle ilk etapta; kanun maddelerinin açıklamalarına, maddelere ve konulara özgü sorularla çalışılan konuları pekiştirmeye ve akılda kalması adına bol bol tekrar yapmaya dikkat etmelisiniz.

İcra İflas Hukukunda, İcra İflas Kanununun Uygulanmasına dair Yönetmelikte ve Tüzüğünde yapılan son değişiklikler, Tebligat Hukukunda ve Tebligat Kanununun Uygulanmasına dair Yönetmelikte yapılan son değişiklikler, 6102 Sayılı Yeni Türk Ticaret Kanunundaki Kıymetli Evrak Hukuku’na göre, 6100 Sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanununa ve Bu kanunun uygulanmasına dair Yeni Yönetmeliğinde yapılan son değişiklikler, Harçlar Vergisi ve Damga vergisinde yapılan son değişiklikler dikkatlice incelenmeli, eski kaynaklardan bağımsız bir şekilde bu konulara çalışılmalıdır.

Aynı zamanda ders çalışırken konu bütünlüğünü sağlamaya özen gösterin; çünkü konular genelde birbirinin devamı niteliğindedir. Kanun maddesi ve bu kanun maddesinin açıklaması şeklinde tablo oluşturarak mutlaka notlarınızı alın. Her maddenin açıklamasını bilmenizde de büyük fayda var.   Ve bir de en önemlisi çıkmış sorular ve bol bol özgün sorular çözmek faydalı olacaktır.

Tüm bunları yaparken bir yandan da iş sorumluluğunuzun olduğunu ve zaman ayırma konusunda sıkıntı yaşayacağınızı biliyoruz; ama bir yandan da bu sınavı kazanmayı çok istediğinizi de… İşte bu yüzden tüm bu omzunuzdaki yükleri almak ve sizi evinizden bir tıkla sınava hazırlamak için sizi hayatınızın en kolay ve en anlaşılır eğitimiyle tanıştırmak istiyoruz. TEKUZEM. Ankara merkez kadro hocaları ile en anlaşılır şekilde anlatılan derslerimize evinizden katılacak, anlamadığınız bir yer olduğunda ise sınırsız ders tekrarı yapabileceksiniz.

İnternet Erişimi Olan Her Yerden ONLINE Derslere Katılıp, Her Dersi Sınırsız İzleyebileceksiniz.

💻Ders Kaçırmak Yok!

💻Yolda Zaman Kaybetmek Yok!

💻İşinizle Eş Zamanlı Yürüteceğiniz, Hocaları Evinize Getiren Bu Eğitimi Kaçırmayın.

📲Ücretsiz Bilgi Almak için Tıklayın

📲Bize Ulaşın: 444 5 835

Yorum Bırak