Size en uygun Uzaktan Eğitim Programını öğrenmek için hemen Formu Doldurun. SİZİ ARAYALIM
×
Tekuzem Ücretsiz Dene

ÖABT TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI

görünüm Grid Liste
sırala
göster sayfa başına

2022 GYGK-EB-ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Tam Paket Eğitimi

2022 KPSS Genel Kültür Genel Yetenek, Eğitim Bilimleri ve ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Tam Paket Online hazırlık kursumuza kayıt olduğunuzda, sınava dair tüm müfredat konularına hakim olacak, sınavın mantığını kavrayacak, soru çözümlerinde hız kazanacak ve ayrıca rehberlik desteği ile de atanma yolunda sınava tamamen hazır olacaksınız.

3.649,00 TL

2022 GYGK-EB-ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Canlı Konu Anlatımı

2022 KPSS Genel Kültür Genel Yetenek, Eğitim Bilimleri ve ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Konu Anlatımı Online hazırlık kursumuza kayıt olduğunuzda, sınava dair tüm müfredat konularına hakim olacak, sınavın mantığını kavrayacak, soru çözümlerinde hız kazanacak ve ayrıca rehberlik desteği ile de atanma yolunda sınava tamamen hazır olacaksınız.

2.899,00 TL

2022 GYGK-EB-ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Canlı Pekiştirme Eğitimi

2022 KPSS Genel Kültür Genel Yetenek, Eğitim Bilimleri ve ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Pekiştirme Online hazırlık kursumuza kayıt olduğunuzda, sınava dair öğrendiğiniz tüm müfredat konularını kalıcı hale getirecek, soru çözümlerinde hız kazanacak ve ayrıca rehberlik desteği ile de atanma yolunda sınava tamamen hazır olacaksınız.

1.899,00 TL

2022 ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Tam Paket Eğitimi

2022 KPSS ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Tam Paket Online hazırlık kursumuza kayıt olduğunuzda, sınava dair tüm müfredat konularına hakim olacak, sınavın mantığını kavrayacak, soru çözümlerinde hız kazanacak ve ayrıca rehberlik desteği ile de atanma yolunda sınava tamamen hazır olacaksınız.

1.649,00 TL

2022 ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Canlı Konu Anlatımı

2022 KPSS ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Konu Anlatımı Online hazırlık kursumuza kayıt olduğunuzda, sınava dair tüm müfredat konularına hakim olacak, sınavın mantığını kavrayacak, soru çözümlerinde hız kazanacak ve ayrıca rehberlik desteği ile de atanma yolunda sınava tamamen hazır olacaksınız.

1.349,00 TL

2022 ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Canlı Pekiştirme Eğitimi

2022 KPSS ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Pekiştirme Online hazırlık kursumuza kayıt olduğunuzda, sınava dair öğrendiğiniz tüm müfredat konularını kalıcı hale getirecek, soru çözümlerinde hız kazanacak ve ayrıca rehberlik desteği ile de atanma yolunda sınava tamamen hazır olacaksınız.

749,00 TL

ÖABT Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliği Video Tam Paket Eğitimi

2022 KPSS ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği video eğitim setimize kayıt olduğunuzda, sınava dair tüm müfredat konularına hakim olacak, sınavın mantığını kavrayacak, soru çözümlerinde hız kazanacak ve ayrıca rehberlik desteği ile de atanma yolunda sınava tamamen hazır olacaksınız.

1.349,00 TL 1.079,00 TL