HAKİMLİK PAKETİ (2017 Aralık Dönemi)

İnternet bağlantısıyla ONLINE olarak katılabileceğiniz derslerden oluşmaktadır. CD veya DVD olarak verilmemektedir.
1.699,00 TL yerine
1.149,00 TL

Canlı Dersler için;
14 Gün içinde iade hakkı

Havale ile ödemede
%10 İndirim

Kredi Kartı - Tek Çekim ile ödemede
%5 İndirim

Kredi Kartı ile ödemede
Vade Farksız 9 Taksit

Türkiye'nin konulara da müfredata da en hakim kadrosu TEKUZEM'de!
En güncel anlatımlar, etkili sunumlar, canlandırmalı videolar, kodlama teknikleri ve sınav tarihine kadar sınırsız izleme imkanıyla sizler de kadrolara HAKİM olacaksınız!

448 saatlik eğitim, GYGK Türkçe, Matematik, Tarih video ders desteği ile bu sene kazanmanız için herşey tek tıkla karşınızda!
Hakimlik Paketi programına kayıt olup hem Adli hem de İdari Yargı Hakimliği'nden sınava girecek olan adaylar, ders günlerinin karşılaşacağından dolayı , seçeceği bir programın ortak derslerini canlı, fark derslerini ise video olarak izleyebileceklerdir.


Sınavlarda tüm sorular çoktan seçmeli olacak ve aşağıdaki konulardan oluşacaktır:

1.Kitapçık: Tüm adaylar için ortak ve zorunlu testlerden oluşur.

Genel Yetenek ve Genel Kültür Testi: Türkçe, Matematik, Türk Kültür ve Medeniyetleri, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi ve Temel Yurttaşlık Bilgisi konularıyla ilgili çoktan seçmeli sorular ile;

Ortak Alan Bilgisi Testi: Anayasa Hukuku, İdare Hukuku, İdarî Yargılama Usulü, Hukuk Yargılama Usulü ve Medeni Hukuk konularıyla ilgi çoktan seçmeli sorulardan oluşur.

2.Kitapçık: Adli Yargı Sınavına başvuran adaylar tarafından çözülecek testten oluşur.

Adli Yargı Testi: Borçlar Hukuku, Ceza Hukuku, Ceza Yargılama Usulü, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku konularıyla ilgili çoktan seçmeli sorulardan oluşur.

3.Kitapçık: İdari Yargı Sınavına başvuran adaylar tarafından çözülecek testten oluşur.

İdari Yargı Testi: Borçlar Hukuku (Genel Hükümler), Ceza Hukuku (Genel Hükümler), Vergi Hukuku, Vergi Usul Hukuku, Maliye-Ekonomi konularıyla ilgili çoktan seçmeli sorulardan oluşur.

4.Kitapçık: Adli Yargı-Avukat Sınavına başvuran avukat adaylar tarafından çözülecek testten oluşur.

Adli Yargı-Avukat Testi: Borçlar Hukuku, Ceza Hukuku, Ceza Yargılama Usulü, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku konularıyla ilgili çoktan seçmeli sorulardan oluşur.

Adli Yargı Testi ile Adli Yargı-Avukat Testi aynı konular ile ilgili çoktan seçmeli sorulardan oluşacak ancak testlerde birbirinden farklı sorular yer alacaktır.

5.Kitapçık: İdari Yargı-Avukat Sınavına başvuran avukat adaylar tarafından çözülecek testten oluşur.

İdari Yargı-Avukat Testi: Borçlar Hukuku (Genel Hükümler), Ceza Hukuku (Genel Hükümler), Vergi Hukuku, Vergi Usul Hukuku, Maliye-Ekonomi konularıyla ilgili çoktan seçmeli sorulardan oluşur.

İdari Yargı Testi ile İdari Yargı-Avukat Testi aynı konular ile ilgili çoktan seçmeli sorulardan oluşacak ancak testlerde birbirinden farklı sorular yer alacaktır.

 

           
 
2017 ARALIK ADLİ İDARİ YARGI ORTAK DERSLER DERS PROGRAMI
 
   
 
DERS
ÖĞRETMEN İSMİ
DERS
SAAT
 
   
 
ANAYASA HUKUKU
DİLHUN AYAYDIN
7 (28 SAAT)
19.00 - 22.10
 
   
 
İDARE HUKUKU
DİLHUN AYAYDIN
8 (32 SAAT)
19.00 - 22.10
 
   
 
İDARİ YARGILAMA USULÜ
DİLHUN AYAYDIN
5 (20 SAAT)
19.00 - 22.10
 
   
 
CEZA HUKUKU (GENEL)
IŞIL EYLEM BAKIR
6 (24 SAAT)
19.00 - 22.10
 
   
 
MEDENİ HUKUK
GÖKHAN AKSOY
11 (44SAAT)
19.00 - 22.10
 
   
 
BORÇLAR HUKUKU (GENEL)
GÖKHAN AKSOY
6 (24 SAAT)
19.00 - 22.10
 
   
 
MEDENİ USUL HUKUKU
GÖKHAN AKSOY
5 (20 SAAT)
19.00 - 22.10
 
   
           
           
 
2017 İDARİ YARGI FARK DERSLER DERS PROGRAMI
 
   
 
MİKRO İKTİSAT
 
15(60 SAAT)
19.00 - 22.10
 
   
 
MAKRO İKTİSAT
SİNEM GELLECİ
 
   
 
MALİYE
Ş.BURAK ARAFAT
8 (32 SAAT)
19.00 - 22.10
 
   
 
VERGİ
Ş.BURAK ARAFAT
7(28 SAAT)
19.00 - 22.10
 
   
           
           
 
2017 ADLİ YARGI FARK DERSLER DERS PROGRAMI
 
   
 
TİCARET HUKUKU
NEZİHE HATUN
12 (48SAAT)
19.00 - 22.10
 
   
 
İCRA - İFLAS HUKUKU
NEZİHE HATUN
5 (20 SAAT)
19.00 - 22.10
 
   
 
CEZA HUKUKU (ÖZEL)
IŞIL EYLEM BAKIR
5 (20 SAAT)
19.00 - 22.10
 
   
 
CEZA MUHAKEMESİ
IŞIL EYLEM BAKIR
6 (24 SAAT)
19.00 - 22.10
 
   
 
BORÇLAR HUKUKU (ÖZEL)
GÖKHAN AKSOY
5 (20 SAAT)
19.00 - 22.10
 
   
           
 
ORTAK KÜLTÜR DERSLERİ
 
   
 
INKILAP TARİHİ
ÖZCAN BAŞIBÜYÜK
48 SAAT
ASENKRON
 
   
 
MATEMATİK (SORU ÇÖZÜM)
OLCAY KÜÇÜKÇELİK
16 SAAT
 
   
 
TÜRKÇE (SORU ÇÖZÜM)
LEVENT BALKESEN
8 SAAT
 
   
           

 

DERS BAŞLANGICI
10 TEMMUZ PAZARTESİ

 

  • Kayıt olmak istediğiniz Eğitim Programı'na tekuzem.com İnternet Sitesinden veya Çağrı Merkezini 444 5 835 arayarak Eğitim Uzmanlarımız aracılığıyla da kayıt olabilirsiniz.

  • CANLI veya VİDEO eğitimlere internet erişimi olan her yerden telefon, tablet veya bilgisayar ile katılabilirsiniz.

  • Kayıt olduğunuz eğitim programının Canlı Ders Takvimi bireysel hesabınızda bulunmaktadır. Ders günü ve saati geldiğinde hesabınızdan doğrudan canlı derslere katılabilir, ders anında öğretmen ve sınıf arkadaşlarınızla etkileşimde bulunabilirsiniz.

  • Canlı Derslere katılsanız da katılmasanız da video olarak hesabınıza eklenir. İstediğiniz zaman istediğiniz yerden sınırsız olarak video eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

  • Kayıt olduğunuz anda hesabınıza eklenen video eğitimler ile zaman kaybetmeden sınava hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle zorlandığınız ya da eksik olduğunuzu düşündüğünüz tüm konuları canlı dersleriniz başlayana kadar tekrar etmenizi tavsiye ederiz.

  • Kayıt olduğunuz anda tüm video eğitimler hesabınıza eklenir. Sınav tarihine kadar herhangi bir sınırlama olmadan istediğiniz zaman hesabınıza giriş yaparak video eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

  • Gireceğiniz sınava ait müfredattaki tüm konular eğitim boyunca işlenecektir. Hatta soru sayısı çok olan ve sınavda çıkma ihtimali yüksek olan konulara daha çok ağırlık verilmekteyken; müfredat dışı konulardan kaçınılarak zaman kaybı ve bilgi kirliliği önlenilmektedir.

  • Tekuzem öğretmen kadrosu; alanında uzman, Ankara merkezde bulunan eğitim kurumlarında yıllarca tecrübe edinmiş, memnuniyeti ve başarı oranları oldukça yüksek öğretmenlerden oluşmaktadır.

  • Kayıt olduğunuz programa göre değişebilmekle beraber genel olarak sınavda başarılı olmanızı kolaylaştıracak; Deneme Sınavları, Canlı Ara ve Genel Tekrar dersleri, bireysel Rehberlik Hizmetleri, varsa Mülakat Eğitimleri ve zengin Yayın Destekleri sunulmaktadır.

  • Tekuzem eğitimlerinden faydalanmak için herhangi bir ek kuruluma veya cihaza gerek yoktur. Ancak daha kaliteli eğitim deneyimi elde etmek için ÜCRETSİZ olan ve sadece 1 kez bilgisayarınıza yüklenmesi yeterli olan Adobe Connect eklentisini cihazınıza yüklemenizi tavsiye ederiz.Ayrıca yaşanılan her türlü teknik problem karşısında sistem yöneticilerimizden 7 gün destek alabilirsiniz.