Alışveriş Sepetim

Eğitimlerimiz GUY(GELİR UZMAN YARDIMCILIĞI) SORU ÇÖZÜM KAMPI
GUY (Gelir Uzman Yardımcılığı) ve Kurum Sınavları Soru Çözüm Kampı
Uzman Kadro ile Online Dersler Yapay Zeka Destekli Eğitim Sınava Kadar Sınırsız Erişim

GUY(GELİR UZMAN YARDIMCILIĞI) SORU ÇÖZÜM KAMPI

Kişiye Özel Adım Adım Takip Sistemi Sunan Yapay Zeka Sistemi ve Öğrenci Koçu Desteği ile Kazanmaya Hazır Olun!

Tekuzem Eğitim Modelini Keşfedin
Modelimizi Keşfet
GELİR UZMAN YARDIMCILIĞI VE KURUM SINAVLARI SORU ÇÖZÜM KAMPI
DERS SÜRESİ ÖĞRETMEN İSMİ
ANAYASA HUKUKU 8 ERDAL FANİD
İDARE HUKUKU 8 FELEMEZ GÜNEŞ
İDARİ YARGILAMA HUKUKU 8 FELEMEZ GÜNEŞ
TİCARET HUKUKU 8 FELEMEZ GÜNEŞ
MEDENİ HUKUK 8 BAHAR YILDIZHAN
BORÇLAR HUKUKU 8 BAHAR YILDIZHAN
İCRA İFLAS HUKUKU 8 AYHAN DURAR
CEZA HUKUKU 8 EMİN HOCA
MİKRO İKTİSAT 16 ULAŞ İLKYAZ
MAKRO İKTİSAT 16 ULAŞ İLKYAZ
MALİYE 16 İLYAS BATUR
VERGİ - TVS 16 OGÜN HOCA
MUHASEBE 32 FATİH AKYÜZ
TOPLAM 160SAAT

 

NOT : GELİR UZMAN YARDIMCILIĞI İÇİN CEZA HUKUKUNA ÖĞRENCİLERİN GİRMESİNE GEREK YOKTUR. SINAV İLAN TARİHİNE GÖRE BAŞLAMA TARİHLERİ BELİRLENECEKTİR.

Sıkça Sorulanlar

Ödeme işleminizi kredi kartı veya havale ile gerçekleştirdikten sonra kayıt işleminiz tamamlanmış olur. Size özel panel açılır. İnternet erişimi olan her yerden; tablet, telefon veya bilgisayar ile hesabınıza girerek sınav tarihine kadar eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

Belirlenen gün ve saatlerde canlı derslere katılarak öğretmenlerimize soru sorabilirsiniz. Sınav müfredatında bulunan tüm konular canlı derslerde eksiksiz anlatılmaktadır. Canlı derslere katılsanız da katılamasanız da 24 saat içerisinde hesabınıza eklenir ve sınırsız olarak yararlanabilirsiniz.

Tekuzem öğretmen kadromuz; alanında uzman, sınav müfredatına hakim, başarı ve öğrenci memnuniyet oranları öğretmenlerden oluşmaktadır.

Tekuzem eğitim modelini kısaca özetlemek gerekirse; her öğrencinin hedefini, süresini, derslerdeki seviyesini analiz ederek planlama yapan, hedefe ulaşma risklerini her hafta kontrol ederek öğrenciye özel strateji geliştiren bir modeldir.

Uzaktan eğitim platformları genellikle, canlı ders, ders notu, deneme sınavı gibi genel eğitimler vermektedir. Tekuzem de bu genel hizmetleri eksiksiz sunmakta olup bu hizmetlere ek olarak sadece Tekuzem’de olan seviyeye göre eğitim, konu önceliklendirme sistemi, dinamik çalışma programı, performans takibi, unutma hızına göre tekrar sistemi gibi kişiye özel hizmetler sunmaktadır.

Tekuzem’de bir dershanede sunulan hizmetlerden çok daha fazlası vardır. Canlı konu anlatım dersleri, canlı tekrar ve soru çözüm kampları, ön hazırlık videoları, konu anlatım videoları, tekrar videoları, soru çözüm videoları, seviye belirleme sınavları, Türkiye geneli deneme sınavları, check-up testleri, pdf ders notları, yıl boyu süren rehberlik hizmetleri ve yapay zeka koçluk hizmeti gibi sınavda başarılı olmanızı sağlayacak tüm hizmetleri Tekuzem’de bulabilirsiniz.

Tekuzem’e kayıt olduğunuzda başka bir desteğe ihtiyaç duymadan tüm hizmetleri eksiksiz alabileceğiniz gibi dışarıdan aldığınız destekleri de panelinize entegre edebilirsiniz. Örneğin bir konuyu dershanede öğrenmiş veya bir kitaptan soru çözmüş olsanız da bu verileri sisteme girerek yeni çalışmalarınızı Tekuzem üzerinden planlayabilirsiniz.

Sizden çalışabileceğiniz gün ve saatler alınarak size özel program hazırlanır. Hazırlanan programda; hangi konuya nasıl çalışacağınız ve ne kadar süre çalışacağınız gibi detaylar yer alır. Haftalık olarak da yaptığınız çalışmalar kontrol edilerek programınız güncellenir.

Yapay zeka sistemi hedefinize kalan puanı ve sınava kadar yaklaşık kaç saat çalışabileceğinizi bilir. Böylelikle her bir saatlik çalışmada katetmeniz gereken en düşük hızı hesaplar. Ayrıca her konu için ayrı ayrı olarak; hangi çalışmaları yapacağınızı, bu çalışmaların ne kadar süreceğini ve o konudan kaç puan kazanacağınızı bilir.

Böylelikle hangi konunun size ne kadar hız katacağı da hesaplanmış olur. Sürenizin yeterli olmadığı durumlarda konunun puan getirisi istenilen puanın üzerinde olanlar önceliklendirilir.

Yapay zeka sistemi ile o hafta çalıştığınız-çalışmadığınız, öğrendiğiniz-öğrenemediğiniz gibi tüm konular analiz ediliyor ve çalışma oranı öğrenme oranı gibi performans değerleriniz çıkarılıyor. Kalan süreye ve seviyenize göre kazanabilmeniz için yeni haftanın planlamaları yapılıyor. Performansınıza göre size özel rehberlik yönlendirmeleri yapılıyor.

İlk kayıt olduğunuzda uygulanan bazı testler ile yaklaşık unutma süreniz alınır. Bir konuya ait tüm çalışmaları tamamladığınızda o konuyu ne kadar öğrendiğinizi ölçmek amacıyla check-up testleri ödevlendirilir. Konuyu öğrendiyseniz o tarih itibari ile unutma gün süreniz hesaplanır ve ilgili gün geldiğinde o konu size tekrar ettirilir.

Kayıt olduğunuzda konulardaki seviyeniz alınır ve seviyenize uygun eğitim verilir. Örneğin temelini yoksa konu anlatımından önce ön hazırlık yapmanız sağlanır. Konu anlatımından sonra konuyu tekrar edip bilgileri kalıcı hale getirmeniz ve ardından soru çözümüne geçmeniz sağlanır. Böylelikle hem konuyu öğrenmeniz riske atılmaz hem de iyi seviyede olduğunuz konularda zaman kaybetmemeniz sağlanır.

 • Fatma A***

  Sınav fikrinden tamamen vazgeçtiğim bir anda karşılaştım sizinle. Daha önce tanışmadığım için çok pişmanım. Hocalarımdan da rehberlik hizmetlerinden de teknik servisten de ayrı ayrı çok memnunum. İyi ki varsınız Tekuzem ailem :)

 • Emre D***

  Bize böyle bir eğitim fırsatı sunduğunuz için size teşekkürlerimi sunarım. Umarım ben de bu eğitimden sonra üzerime düşeni yapıp özveriyle sunulan derslerin hakkından gelip gereken noktada olurum. Tekrardan sağ olun.

 • Gamze G***

  Öğretmenlerden çok memnunum. Tekuzem'de enerji oldukça yüksek ve motive edici. Video dersleri bile izlerken motive oluyorum.

 • Esma A***

  Birçok arkadaşıma önerdim, sizlere de öneriyorum. Özellikle Ankara dışındaki arkadaşlarım, Tekuzem ile hazırlanmanızı tavsiye ediyorum. Tekuzem'i incelemeden başka yere kayıt olmayın!

 • Buket K***

  Tekuzem'in verdiği eğitim kalitesi tartışılmaz. Tartışmaya teklif dahi edilemez :) Dersteki enerji, sıcaklık ve ders dışında da Tekuzem ailesinin sıcaklığı bir başka :) Rant amacı gütmeden verilen eğitim için teşekkürler! Yine olsa yine Tekuzem'i tercih ederim

 • Elif E***

  Bir daha sınava hazırlanmam gerekirse yine ve her zaman Tekuzem ailesinde olurum. Gerek ilgileri gerek sistemleri gerekse de hoca kadrosu ile fark yaratıyor.

 • Mücahit Ö***

  Sistem çok iyi, teknik ekip çok iyi, hocalar çok kaliteli... Uzaktan eğitime dair tüm önyargılarımı Tekuzem yıktı. Sınava hazırlanacak arkadaşlar hiç tereddüt etmeden kayıt olabilirler.

 • Tuğçe V****

  ALES

  Uzun süredir Tekuzem ailesi ile birlikteyim. Hatta mümkün oldukça ziyarete gittim. Eğitimden ve ekipten hiçbir sıkıntı çıkmadı bugüne kadar. Tekuzem’i çok kaliteli buluyorum.

 • Kemal S***

  GYGK

  Yoğun çalışan biri olduğum için derslere katılabilmem konusunda soru işaretlerim vardı. Ama online derslere çok rahat katılabildim. Herkes çok samimiydi.

 • Sezer K**

  GYGK

  10 üzerinden 8 veriyorum. Genel anlamda gayet iyi

 • Osman Mert A***

  GYGK

  Tekuzem kadrosu alanında uzman ve sınava çok iyi hazırlıyorlar, onlara çok güveniyorum

 • Özkan İ***

  ÖABT DKAB

  Hocalara güvenin arkadaşlar sabırla izleyin deneyimleri çok yüksek Tekuzem ve hocalarımız sayesinde atandım

 • Şule K***

  ÖABT

  Zorlandığım dersleri kolaylaştıran bir kadroyla tanıştım. Oldukça eğlenceliydi, bu sene mülakat bekliyorum. Tamamen Tekuzem sayesinde diyebilirim

 • Ayşe B***

  ÖABT Sosyal Bilgiler

  Gerçekten çok memnun kaldım. İşinin ehli insanlar. Herkese özel ilgilenmeleri benim için çok önemliydi.

 • Döne T***

  YDS Almanca

  Birkaç küçük aksaklık yaşadım. Onun dışında memnun kaldım

 • Elmas D***

  YDS

  Güzel çalışmış olsaydım daha iyi olurdum. Kesinlike Tekuzem iyi bir kurum herkese tavsiye ederim

 • İmhan T***

  GYGK

  Tekuzemden aldığım eğitim beni baya geliştirdi. Dersler çok yeterli oldu. Kendimi daha fazla verimli hissediyorum. Herkese tavsiye ederim

 • Rümeysa O***

  YKS

  Canlı yayın saatlerine benim zamanım uymuyordu ama genel olarak çok memnun kaldım

 • Halil Kağan K***

  YKS

  sonuna kadar kefil olurum tekuzeme. Ne dedilerse sonuna kadar yaptılar

 • Simge A***

  YKS

  her zaman yanımda oldular herkese tavsiye ederim teşekkürler tekuzem

 • Levent B***

  YKS

  Zamanı olmayanlar için vakti kıymetli olan tüm arkadaşlarıma tavsiye ederim, profesyonel desteği fazlasıyla hissedeceksiniz

 • Kübra Nur K***

  YKS

  Tekuzem’de eğitim kurumundan ziyade bir aile ortamı ile karşılaşıyorsunuz

 • Nurperi İ***

  HAKİMLİK

  Kazanmak için Tekuzem’i tercih edin. Teknik küçük aksaklıklar dışında hiç sorun yok. Onlar da düzeltiliyor.

 • Semanur A***

  HAKİMLİK

  Eğitim açısından çok iyi, notlar yeterli ve öğretici. Ileride daha da iyi olacağını düşünüyorum

 • Simge Yıldırım K***

  Hakimlik

  Sistem anlamında iyi bir yöntem. Eğitim anlamında da kaliteli hocalara yer veriyorlar çok teşekkürler

 • Burcu G***

  KPSS ÖABT

  İlk kayıt olduğumda sistemi anlayamamıştım. Sonra rehberlikten arayıp çalışma programı yaptılar. Gün gün saat saat ne yapacağımı yapay zeka sistemi söylüyor şimdilik çok memnunum

 • Kenan M*

  KPSS GYGK

  Geçen yıl Matematikten yapamadığım birçok konuyu ön hazırlık dersleri ile öğrenmeye başladım. Seviyeye göre videoların gelmesi Tekuzem'de en beğendiğim özellik diyebilirim.

 • Deniz Ö***

  KPSS GYGK

  Konuya çalıştıktan sonra online testler ödev olarak geliyor ve ölçüyor. Bazı testler eksik ama onlar da tamamlanırsa harika olur. Her şey için teşekkürler Tekuzem

 • İlayda İ***

  KPSS GYGK + Eğitim Bilimleri

  Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Tekuzeme kaydoldum. Şu ana kadar çok memnunum. Eskiden bin kere program yapar 2 gün sonra da bozardım şimdi iyi gidiyorum 1 aydır bozmadım. Benim için sistemin en güzel yanı çalışma programını kendimize göre oluşturması. Sistem çok başarılı, hocalar da kaliteli ilk derslerden çok memnunum.

 • Asuman K***

  KPSS GYGK

  İlgi, hız harika. Yapay zekanın mantığını çözdükten sonra her şey kendiliğinden geliveriyor. Bu sene eminim sınavım çok iyi geçecek. Bu özgüveni aşıladığı ve çalışmayı eğlenceli hale getirdiği için Tekuzem'e ne kadar teşekkür etsem az. Beni bile yola getirdiniz :)

 • Ahmet T***

  KPSS A+B

  Çok kaliteli bir eğitim anlayışları var. Atanmayı gerçekten isteyenler için en iyi eğitim kurumu.

 • Betül G***

  KPSS GYGK + Eğitim Bilimleri + ÖABT Sosyal Bilgiler

  Tekuzem ailesine katılmaktan çok memnunum. Tüm kadro itinayla bize yardımcı olmaya çalışıyor. Sanal koç yapay zeka sistemi harika beni kendime getirdi. Tüm Tekuzem ailesine teşekkür ediyorum. Atanmak dileğiyle...

Axes

Taksit Taksit Tutar Toplam Tutar
2 500,00 TL 1.000,00 TL
3 333,33 TL 1.000,00 TL
4 250,00 TL 1.000,00 TL
5 200,00 TL 1.000,00 TL
6 166,67 TL 1.000,00 TL
7 142,86 TL 1.000,00 TL
8 125,00 TL 1.000,00 TL
9 111,11 TL 1.000,00 TL

Bankkart Combo

Taksit Taksit Tutar Toplam Tutar
2 500,00 TL 1.000,00 TL
3 333,33 TL 1.000,00 TL
4 250,00 TL 1.000,00 TL
5 200,00 TL 1.000,00 TL
6 166,67 TL 1.000,00 TL
7 142,86 TL 1.000,00 TL
8 125,00 TL 1.000,00 TL
9 111,11 TL 1.000,00 TL

Bonus

Taksit Taksit Tutar Toplam Tutar
2 500,00 TL 1.000,00 TL
3 333,33 TL 1.000,00 TL
4 250,00 TL 1.000,00 TL
5 200,00 TL 1.000,00 TL
6 166,67 TL 1.000,00 TL
7 142,86 TL 1.000,00 TL
8 125,00 TL 1.000,00 TL
9 111,11 TL 1.000,00 TL

Cardfinans

Taksit Taksit Tutar Toplam Tutar
2 500,00 TL 1.000,00 TL
3 333,33 TL 1.000,00 TL
4 250,00 TL 1.000,00 TL
5 200,00 TL 1.000,00 TL
6 166,67 TL 1.000,00 TL
7 142,86 TL 1.000,00 TL
8 125,00 TL 1.000,00 TL
9 111,11 TL 1.000,00 TL

Maximum

Taksit Taksit Tutar Toplam Tutar
2 500,00 TL 1.000,00 TL
3 333,33 TL 1.000,00 TL
4 250,00 TL 1.000,00 TL
5 200,00 TL 1.000,00 TL
6 166,67 TL 1.000,00 TL
7 142,86 TL 1.000,00 TL
8 125,00 TL 1.000,00 TL
9 111,11 TL 1.000,00 TL

Paraf

Taksit Taksit Tutar Toplam Tutar
2 500,00 TL 1.000,00 TL
3 333,33 TL 1.000,00 TL
4 250,00 TL 1.000,00 TL
5 200,00 TL 1.000,00 TL
6 166,67 TL 1.000,00 TL
7 142,86 TL 1.000,00 TL
8 125,00 TL 1.000,00 TL
9 111,11 TL 1.000,00 TL

Sağlam Kart

Taksit Taksit Tutar Toplam Tutar
2 500,00 TL 1.000,00 TL
3 333,33 TL 1.000,00 TL
4 250,00 TL 1.000,00 TL
5 200,00 TL 1.000,00 TL
6 166,67 TL 1.000,00 TL
7 142,86 TL 1.000,00 TL
8 125,00 TL 1.000,00 TL
9 111,11 TL 1.000,00 TL

World

Taksit Taksit Tutar Toplam Tutar
2 500,00 TL 1.000,00 TL
3 333,33 TL 1.000,00 TL
4 250,00 TL 1.000,00 TL
5 200,00 TL 1.000,00 TL
6 166,67 TL 1.000,00 TL
7 142,86 TL 1.000,00 TL
8 125,00 TL 1.000,00 TL
9 111,11 TL 1.000,00 TL
Tekuzem Whatsapp Hattı