Sorry - this product is no longer available

Kabin Memurluğu Eğitimi

İnternet bağlantısıyla ONLINE olarak katılabileceğiniz CANLI ve VİDEO derslerden oluşmaktadır. CD veya DVD olarak verilmemektedir.
1.900,00 TL
299,00 TL

 

Tek Uzaktan Eğitim ile Tüm Kabin Memurluğu Sınavlarına Yönelik 90 Saatlik İngilizce ve Mülakat Eğitim Verilecektir.

Programın ilk 45 saati İngilizce dil bilgisi ve konuşma ağırlıklıyken, programın ikinci yarısı THY, Sun Express, Atlas Jet, Onur Air gibi önde gelen havayollarına yönelik mülakat eğitimini kapsamaktadır. 

Programa katılan her aday ayrı ayrı konuşma, dinleme ve kendini doğru şekilde ifade etme açısından değerlendirilerek başvurmak istedikleri havayolu için hazırlanacaktır.  

Adaylar ayrıca hava yollarının spesifik başvuru süreçleri, mülakatta dikkat edilmesi gerekilen hususlar ve kurul mülakatı gibi aşamalar için de danışmanlık hizmetlerinden yararlanacaklardır. 

Eğitimler Canlı Dersler ile Yapılacak ve Tüm Derslerin Kayıtları Tekrar Tekrar İzlenebilecektir.

İnternet erişimi olan her yerden cep telefonu,tablet ya da bilgisayar ile derslere katılınabilmektedir. Ayrıca kayıt olan herkese; yazılı sınavlardan sonra yapılan mülakatlar için de özel eğitim verilecektir.

 

Grup Gün Saat DERS SAATİ Ders Hoca Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
KABİN MEMURLUĞU PAZARTESİ - ÇARŞAMBA - CUMA 15.00 - 18.10 90 GRAMMER- SPEAKİNG- MÜLAKAT HAKAN ÇELİK 10.03.2017 05.05.2017