2018 ÖABT İlköğretim Matematik Alan Bilgisi Canlı Dersler

Genel Kültür Genel Yetenek ( 280 Saat ) + Eğitim Bilimleri ( 180 Saat) + ÖABT İlköğretim Matematik (140 Saat ) -- 3 Programın Mayıs Ayı Canlı Ders Fiyatı = 949 TL !!
İnternet bağlantısıyla ONLINE olarak katılabileceğiniz CANLI ve VİDEO derslerden oluşmaktadır. CD veya DVD olarak verilmemektedir.
849,00 TL
549,00 TL

 

2017 EYLÜL - EKİM Tarihlerinde Canlı Dersler Başlayacaktır.

Soru bankası kitabı HEDİYE!

2018 Dönemi için sizi neler mi bekliyor?

  • Türkiye'nin En Uzman Kadrosundan alacağınız eğitim ile diğer adaylardan bir adım önde sınavlara hazırlanacaksınız.
  • Etkileşimli Canlı Derslerinize katılacak, takıldığınız yerlerde öğretmeninize sorularınızı sorabilecek ve eksiklerinizi anında giderebileceksinizi
  • Yapılan her canlı dersin videosunu daha sonra tekrar izleyebileceğiniz için kaçırdığınız ders olmayacak. Kategorize edilmiş videolarınız sayesinde, eksiğiniz olan konunun videolarına rahatlıkla ulaşarak, sınav tarihine kadar sınırsız izleyebilirsiniz.
  • 2017 Yılına ait Video Dersler hesabınıza eklenerek, Canlı Dersler başlayana kadar 140 saatlik dersleri izleyebileceksiniz.
  • Yıl içinde yapılacak Ara ve Genel Tekrarlara katılarak bilgilerinizi dinamik tutacaksınız.
  • Yapacağımız ONLİNE DENEMELER ile seviyenizi ölçümleyecek, ders çalışma programınızı eksiklerinize göre revize edebileceksiniz.
  • Rehberlik Uzmanınızdan yıl boyu çalışma programınızla alakalı destek alacaksınız.

 

Bu eğitim programını tercih edenlerin kayıt olduğu diğer eğitimler

2018 ÖABT Sınıf Öğretmenliği Alan Bilgisi Canlı Dersler

Genel Kültür Genel Yetenek ( 280 Saat ) + Eğitim Bilimleri ( 180 Saat) + ÖABT Sınıf (324 Saat ) -- 3 Programın Mayıs Ayı Canlı Ders Fiyatı = 1049 TL !!
949,00 TL 599,00 TL