Bu Eğitim Programı 'na yeni kayıt alınmamaktadır.

36 Saatte ÖABT Sınıf Öğretmenliği

İnternet bağlantısıyla ONLINE olarak katılabileceğiniz CANLI ve VİDEO derslerden oluşmaktadır. CD veya DVD olarak verilmemektedir.
699,00 TL yerine
199,00 TL

Nasıl Yararlanılır?

Online kayıt işlemlerinizi;

 •   444 5 835 no’lu çağrı merkezimizi arayarak, eğitim uzmanlarımız aracılığıyla ya da;
 •   tekuzem.com resmi sitemize üye olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kayıt işleminin gerçekleştirilmesinin ardından, kişiye özel tanımlanan “kullanıcı adı ve şifre” bilgileri ile internet erişimi sağlanan her yerden, eğitimlerden faydalanabilirsiniz. Belirlenen gün ve saatte canlı derslere katılıp, istediğiniz her soruyu ders anında, dersin öğretmenine sorabilirsiniz. Ayrıca işlenen derslerin kayıtlarını, dilediğiniz zaman sınırsız izleyebilirsiniz. 

Programın İçeriğinde Neler var?

 1.        Kişiye özel çalışma takvimi(planı) oluşturulması
 2.        2017 yılına ait güncel konu anlatım dersleri
 3.        Canlı ÖYT(Alan Eğitimi Testi) dersleri
 4.        Canlı soru çözüm dersleri
 5.        Canlı genel tekrar dersleri 

Bu Programa Neden Kayıt Olmalıyım?

KPSS’nin en belirleyici yüzdesini(%50) oluşturan ÖABT sınavının ne kadar zor olduğunu, konulara çalışırken zaman yönetiminde ne gibi aksaklıklar doğduğunu biliyoruz. Bu zorluğu sizlerle birlikte kolaylaştırmak için, yeni programımızı gururla sunuyoruz. 

ÖABT’ye, Toplam 36 saatte Nasıl mı Hakim Olacaksınız?

 1. Kişiye özel çalışma takvimi(planı) oluşturulması: Önceliklekonulara hakimiyetiniz, KPSS P10 türü sınav puanınız, iş veya öğrenim hayatınız, sosyal durumunuz gibi; sizinle ilgili tüm ayrıntıları göz önünde bulundurarak bireysel çalışma planı oluşturulacaktır.
 2. Güncel video konu anlatım dersleri:Branşınızın 2017 yılına ait tüm ders videoları, kayıt olduğunuz anda hesabınıza eklenecektir. Bunun amacı; kısa zamanda sadece eksik olduğunuz konulara çalışmanızdır. “Eksik Belirleme Derslerimiz “ e katılarak, hangi konularda eksik olduğunuzu tespit edip, ilgili konuların video anlatımlarına, ayrıca; deneme sınavlarında yapamadığınız soruların konu başlıklarına çalışmanız puanlarınızı hızla arttıracaktır. Sınav müfredatındaki tüm konular, erişimi kolay olması adına konu başlıkları halinde hesabınızda olacaktır. İstediğiniz konuyu sınırsızca izleyebileceksiniz.
 3. Canlı ÖYT(Alan Eğitimi Testi)  dersleri: ÖABT’nin %20’sini etkileyen ve ÖABT’de 50 sorunun 10’unu oluşturan “Alan Eğitimi Testi” sınavında çıkabilecek konu ve soru tarzlarını öğreneceğiniz adımdır.
 4. Canlı Soru Çözüm Dersleri: Sınavda çıkabilecek ÖSYM tarzı soruları, soruların çözümlerini, çeldirici şıkları ve tüm çözüm tekniklerini öğreneceğiniz altın değerindeki adımdır. Soru çözüm derslerinde belirleyeceğiniz eksik olduğunuz konuları zaman geçirmeden video anlatımlardan öğrenmeniz büyük fayda sağlayacaktır.
 5. Canlı Genel Tekrarlar: Son kez tüm konuların üzerinden yüzeysel geçeceğiniz, eksik olduğunuz konuları tespit  ettikçe,  video anlatımlardan detaylı öğrenebileceğiz adımdır. Yine bu eğitimde de zorlandığınız konuları tespit ederek ve bu konuları video anlatımlardan detaylı öğrenerek eksiklerinizi daha hızlı kapatabilirsiniz.
 6. Motivasyon ve Rehberlik Hizmetleri: Programa kayıt olduğunuz gün başlayıp, sınav gününe kadar ihtiyacınız olabilecek rehberlik çalışmaları, bilgi seminerleri, sınav tüyoları, stres yönetimi gibi sizi başarıya götürecek tüm eğitimlerimize katılarak sınava daha da hazır olacaksınız.
  • Kayıt olmak istediğiniz Eğitim Programı'na tekuzem.com İnternet Sitesinden veya Çağrı Merkezini 444 5 835 arayarak Eğitim Uzmanlarımız aracılığıyla da kayıt olabilirsiniz.

  • CANLI veya VİDEO eğitimlere internet erişimi olan her yerden telefon, tablet veya bilgisayar ile katılabilirsiniz.

  • Kayıt olduğunuz eğitim programının Canlı Ders Takvimi bireysel hesabınızda bulunmaktadır. Ders günü ve saati geldiğinde hesabınızdan doğrudan canlı derslere katılabilir, ders anında öğretmen ve sınıf arkadaşlarınızla etkileşimde bulunabilirsiniz.

  • Canlı Derslere katılsanız da katılmasanız da video olarak hesabınıza eklenir. İstediğiniz zaman istediğiniz yerden sınırsız olarak video eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

  • Kayıt olduğunuz anda hesabınıza eklenen video eğitimler ile zaman kaybetmeden sınava hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle zorlandığınız ya da eksik olduğunuzu düşündüğünüz tüm konuları canlı dersleriniz başlayana kadar tekrar etmenizi tavsiye ederiz.

  • Kayıt olduğunuz anda tüm video eğitimler hesabınıza eklenir. Sınav tarihine kadar herhangi bir sınırlama olmadan istediğiniz zaman hesabınıza giriş yaparak video eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

  • Gireceğiniz sınava ait müfredattaki tüm konular eğitim boyunca işlenecektir. Hatta soru sayısı çok olan ve sınavda çıkma ihtimali yüksek olan konulara daha çok ağırlık verilmekteyken; müfredat dışı konulardan kaçınılarak zaman kaybı ve bilgi kirliliği önlenilmektedir.

  • Tekuzem öğretmen kadrosu; alanında uzman, Ankara merkezde bulunan eğitim kurumlarında yıllarca tecrübe edinmiş, memnuniyeti ve başarı oranları oldukça yüksek öğretmenlerden oluşmaktadır.

  • Kayıt olduğunuz programa göre değişebilmekle beraber genel olarak sınavda başarılı olmanızı kolaylaştıracak; Deneme Sınavları, Canlı Ara ve Genel Tekrar dersleri, bireysel Rehberlik Hizmetleri, varsa Mülakat Eğitimleri ve zengin Yayın Destekleri sunulmaktadır.

  • Tekuzem eğitimlerinden faydalanmak için herhangi bir ek kuruluma veya cihaza gerek yoktur. Ancak daha kaliteli eğitim deneyimi elde etmek için ÜCRETSİZ olan ve sadece 1 kez bilgisayarınıza yüklenmesi yeterli olan Adobe Connect eklentisini cihazınıza yüklemenizi tavsiye ederiz.Ayrıca yaşanılan her türlü teknik problem karşısında sistem yöneticilerimizden 7 gün destek alabilirsiniz.