2017 ÖABT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi & Atanma Kampı

İnternet bağlantısıyla ONLINE olarak katılabileceğiniz CANLI ve VİDEO derslerden oluşmaktadır. CD veya DVD olarak verilmemektedir.
699,00 TL
199,00 TL

Nasıl Yararlanılır?

Online kayıt işlemlerinizi;

  •   444 5 835 no’lu çağrı merkezimizi arayarak, eğitim uzmanlarımız aracılığıyla ya da;
  •   tekuzem.com resmi sitemize üye olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kayıt işleminin gerçekleştirilmesinin ardından, kişiye özel tanımlanan “kullanıcı adı ve şifre” bilgileri ile internet erişimi sağlanan her yerden, eğitimlerden faydalanabilirsiniz. Belirlenen gün ve saatte canlı derslere katılıp, istediğiniz her soruyu ders anında, dersin öğretmenine sorabilirsiniz. Ayrıca işlenen derslerin kayıtlarını, dilediğiniz zaman sınırsız izleyebilirsiniz. 

Programın İçeriğinde Neler var?

  1.        Kişiye özel çalışma takvimi(planı) oluşturulması
  2.        2017 yılına ait güncel konu anlatım dersleri
  3.        Canlı genel tekrar dersleri 

Bu Programa Neden Kayıt Olmalıyım?

KPSS’nin en belirleyici yüzdesini(%50) oluşturan ÖABT sınavının ne kadar zor olduğunu, konulara çalışırken zaman yönetiminde ne gibi aksaklıklar doğduğunu biliyoruz. Bu zorluğu sizlerle birlikte kolaylaştırmak için, yeni programımızı gururla sunuyoruz. 

ÖABT’ye, Nasıl mı Hakim Olacaksınız?

  1. Kişiye özel çalışma takvimi(planı) oluşturulması: Önceliklekonulara hakimiyetiniz, KPSS P10 türü sınav puanınız, iş veya öğrenim hayatınız, sosyal durumunuz gibi; sizinle ilgili tüm ayrıntıları göz önünde bulundurarak bireysel çalışma planı oluşturulacaktır.
  2. Güncel video konu anlatım dersleri:Branşınızın 2017 yılına ait tüm ders videoları, kayıt olduğunuz anda hesabınıza eklenecektir. Bunun amacı; kısa zamanda sadece eksik olduğunuz konulara çalışmanızdır. “Eksik Belirleme Derslerimiz “ e katılarak, hangi konularda eksik olduğunuzu tespit edip, ilgili konuların video anlatımlarına, ayrıca; deneme sınavlarında yapamadığınız soruların konu başlıklarına çalışmanız puanlarınızı hızla arttıracaktır. Sınav müfredatındaki tüm konular, erişimi kolay olması adına konu başlıkları halinde hesabınızda olacaktır. İstediğiniz konuyu sınırsızca izleyebileceksiniz.
  3. Canlı Genel Tekrarlar: Son kez tüm konuların üzerinden yüzeysel geçeceğiniz, eksik olduğunuz konuları tespit  ettikçe,  video anlatımlardan detaylı öğrenebileceğiz adımdır. Yine bu eğitimde de zorlandığınız konuları tespit ederek ve bu konuları video anlatımlardan detaylı öğrenerek eksiklerinizi daha hızlı kapatabilirsiniz.
  4. Motivasyon ve Rehberlik Hizmetleri: Programa kayıt olduğunuz gün başlayıp, sınav gününe kadar ihtiyacınız olabilecek rehberlik çalışmaları, bilgi seminerleri, sınav tüyoları, stres yönetimi gibi sizi başarıya götürecek tüm eğitimlerimize katılarak sınava daha da hazır olacaksınız.